Interpreti

J.A.R.

J.A.R., hlavní hvězdy festivalu, oslaví své 30 narozeniny. Jednotku solitérů, přední českou funk rockovou desetičlennou kapelu v čele s Romanem Holým, není nutné představovat. Jejich originální projev, plné texty a taneční hudba nenechá nikoho v klidu. Vystoupení kapely bude narozeninové, plné překvapení!

Svých třicet svíček sfoukne kapela J.A.R. od 23:00 do 0:00 na Halelůja stage.

Více informací

Katarzia

Slovenská alternativní písničkářka Katarzia přijede ze svým sólovým projektem. Kytaru a syntezátory doplní svým sametově jemným hlasem a plnými autorskými texty, které jsou charakteristické otevřeně pojmenovanými momenty a příběhy z našich životů a vztahů.

Katarzia zahájí sobotní program na Halelůja stage od 17:00 do 17:45.

Více informací

Vojta Kotek & TH!S

Vojta Kotek&TH!S zahrají pořádný rock. Kluci z Vinohrad se totiž rozhodli jít na to postaru, vnáší do hraní jasné osvědčené postupy a zároveň čerstvý vítr. Jejich muzika stojí na výrazném frontmanovi s energickým hlasem, na ostrých kytarových riffech a melodických bicích.

Bigbítové osvěžení na Šumava Rocks 13.7. od 21:00 do 22:00 na Halelůja stage.

Více informací

BERT & Friends

Mimozemská kapela Bert & Friends v čele s Albertem Romanuttim svou imagí a nadžánrovostí bezesporu očaruje festival. Ať bizarní letní písní Plody moří či hypnotickým singlem Lupanárium. V klipech kapely totiž běhají mořští koníci, létají včely a mluví se nezřídka pozpátku. Na jejich živé vystoupení jen tak nezapomeneš.

Na Šumava Rocks v sobotu na Halelůja stage od 19:30 hod do 20:30.

Více informací

Oldáš

Písničkářka a básnířka spjatá s českým undergroundem a geniální komik. Dáša Vokatá a Oldřich Kaiser ve společném uměleckém spojení se svým hudebním projektem Oldáš.

Na Šumava Rocks 13.7. od 18:00 do 19:00 na Halelůja stage

Více informací

Martin Šírek

Geniální textař, který se psaním textů věnuje nepřetržitě již od devíti let, Martin Šírek doprovázený klavíristou Ondřejem Brouskem, zazpívá své největší hity. Na jeho albu Děkuji jsou opravdové perly jeho tvorby.

Na exkluzivní jedinou live show mimo evropské metropole se můžete těšit 13.7. po půlnoci na Halelůja stage.

Více informací

Xavier Baumaxa

Písničkář, mistr slova a básník Xavier Baumaxa svým projevem pobaví i ty nejzatvrzelejší posluchače. Jeho projev je založen na slovních hříčkách, parodiích na různé hudební styly a zpěváky a popkulturních odkazech. Písně jsou prokládány minimalistickou poezií ukrajinského básníka Em Rudenka.

Xavier vystoupí sólově na Šumava Rocks jako hlavní hvězda na Halo stage 13.7. od 22:15 do 23:00 hod.

Více informací

Štěpán Potužák

Mladý a talentovaný multiinstrumentalista Štěpán Potužák působí v sušické rockové kapele Sirkyskon jako zpěvák a kytarista.

Na festivalu Šumava Rocks představí svůj sólový projekt na Halo stage 13.7. od 20:30 do 21:00 hod.

Více informací

Arnošt Frauenberg & Petr Vydra

Jejich comedy club slibuje hodinu nepřetržitého inteligentního humoru, který je průřezem všech témat, které oba komici považují za nutné sdělit svému publiku... od požáru Notre Damu po nákup v supermarketu.

Stand up show na Šumava Rocks 12.7. od 20:00 do 21:00 hod, Halo stage.

Filmový večer s Vl. Michálkem

Přední český režisér a scenárista Vladimír Michálek obohatí svou účastí a režisérskou projekcí filmů ze své filmové tvorby.

Filmový večer s Vladimírem Michálkem v pátek 12.7. na Šumava Rocks "Úhoři mají nabito" (komedie) 21:30-23:00 "EM a ON" (hudební, dokument) 23:00-00:40

Více informací

Camelquerque

Camelquerque s.n.u. představí svou Poe Try.
Performanci ve složení: Čiverný-Jeřábek-Stehlík-Linhart.

Tento netradiční zážitek na Šumava Rocks 12.7. od 19:00 do 20:00 hod na Julia stage

Více informací

Luděk Hrzal

DJ LuiJack aka Luděk Hrzal, sušický rodák, bývalý moderátor Evropy 2 a nestor pražských klubů.

DJ LuiJack na Šumava Rocks ovládne za svým mixákem, který nezná hranice, Halo stage 13.7. od 16:00 do 17:00 a od 19:00 do 19:30 hod.

Více informací

DJ Maceo

DJe, moderátora a všestranného hudebního nadšence Macea obklopuje jenom dobrá muzika. V jeho setech nechybí klasické funkové a soulové rytmy, boogie, disco, old school, hip hop nebo acid jazz.

DJ Maceo završí festival Šumava Rocks na Halo stage 13.7. svým DJ setem od 0:30 do 2:00 hod.

Více informací

Mr.Black

Sušický rodák, fotograf a DJ, Mr. Black, protočí svou nekonečnou sbírku vinylů v sobotu 13.7. Svou dávku rock and rollu spustí na sobotní festivalové after party.

Více informací

Matěj Ruppert

Konferenciérem festivalu Šumava Rocks je zpěvák a herec Matěj Ruppert. Hbitě, vtipně a zábavně propojí všechny interprety. A možná přijde i kouzelník... Na Matěje se můžete těšit 12.a 13.7. na Šumava Rocks.

Kup si vstupenku ještě dnes a ušetříš!

Ticket Stream
Město Sušice

Šumava Rocks!

Šumava Rocks organizuje stejnojmenný zapsaný spolek sdružující přátele a podporovatele festivalu. Kromě nadšení vzniká festival za laskavé podpory města Sušice, dobrovolných dárců a Vás návštěvníků. Děkujeme.

ŠUMAVA ROCKS z.s.
T. G. Masaryka 153
342 01 Sušice / Šumava


IČO: 03125491